Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most windXp-t használok....

Most windXp-t használok. Megérné feltenni a Vistat vagy a 7 et?

Figyelt kérdés

NVIDIA AWRDACPI ADM Atolon(tm) XP 2600+ 1,91 GHz,2Gb ram,

És megérné ezt a gépet felújítani, hogy jobb játékok is elfussanak rajta? Ha igen akkor mit kéne rajta újítani?

Videókártyák:-RADEON 9200 SERIES

:-RADEON 9200 SERIES-Secondary



2013. júl. 30. 16:17
 1/10 i hate this world ***** válasza:
Ezt a gépet már nem éri meg felújítani, és maradj az xp-nél.
2013. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De annyira se hogy jobb videokártyát,nagyobb ramot vagy jobb processzort venni bele ?
2013. júl. 30. 16:22
 3/10 i hate this world ***** válasza:

nem éri meg egyáltalán.

ez a gép kb 8-9 éves ha jól számolom.

2013. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm hogy válaszoltál. Pedig reménykedtem hogy birok vele kezdeni valamit...
2013. júl. 30. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Vistát semmiképpen, az egy melléfogás volt.

Win7 lehet, hogy elketyeg rajta, de szenvedni fogsz vele, jobban jársz az XP-vel.

2013. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy ha játékra akarom használni a ram elég... De akkor mit vegyek bele hogy jobb játékok is elfussanak rajta?
2013. júl. 30. 17:34
 7/10 i hate this world ***** válasza:

2gb ram ma már nem elég...


mit vegyél bele?

új alaplap, proci, ram, vga, táp

2013. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval egy új gép...
2013. júl. 30. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen kérdezö. Sajnos ha felszeretnéd újitani a géped új alaplap processzor ram az egy új gép esetleg használt alkatrészböl tudod felújitani a gépet jobb minöségüre ami persze megint zsákbamacska meddig mennek azok az alkatrészek. Egy új gép az 160 ezer körül van intel kategoriuában ami ddr3 rammal van nekem 4gb van belöle. Amd gép az sokkal olcsobban kijön de szerintem olcso húsnak hig a leve. Szombathelyen van egy bolt ott használt gépek alkatrészek is vannak ha érdekel privátba megadom a cimet ök jól értenek a gépekhez. Winchestered mekkora van most ? Ha az jó akkor az új gép de lesz olyan drága
2013. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod de már beújítottam egy másik gépet. :)

Viszont érdekelne az az üzlet.

Ez az email címem: daki100@citromail.hu

2013. nov. 5. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!