Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik böngészőt használjam?

Melyik böngészőt használjam?

Figyelt kérdés
Internet Explorer 7, Mozilla Firefox 3.5, vagy Google Chrome 3.0?
2009. okt. 23. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy azt, amelyik a Te számodra a legszimpatikusabb.
2009. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a firefox a legjob. Ha például mívipezek a reklámszűrővel még reklámok sincsenek. És mindenhez van kiegészítő. Meg sokan még az operát dicsérik bár az nekem nem jött be.
2009. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a Firefoxot javaslom, a Google Chrome becsapós, vigyázz vele. Ha pl. feltöltessz 1 képet, azt felhasználhatják saját célra. Ilyenek vannak benne a Feltételekben, amit senki nem szoktott elolvasni. nekem mondták, elolvastam, és tényleg vannak benne ilyenek. Mozilla-t ajánlom.
2009. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Google Chrome.
2009. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mozilláék a napokban durván belenyúltak sok millió netező gépébe, amikor Microsoft gyártmányú kiegészítőket és bővitményket tiltottak le "biztonsági okokból". Aztán kiderült, hogy feleslegesen. Mit gondoltok, melyik cég nem gyűjt adatokat? Miért kell ingyenes progikhoz a regisztráció? Egyszóval nemcsak a Chrome ilyen. Maradok a Google Chrome-nál.
2009. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Google Chrome Mozilla Firefox importtal. Ez a legjobb.
2009. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző:

Fáj az igazság a Chrome-val kapcsolatban? :)

2009. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szotyi41 ***** válasza:
Az opera is jó és nem csak a kinézete miatt.Legjobb ha nem microsoftozol és a Mozzila iszonyú lassan jön be.Használd a legjobbat Safari
2011. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!