Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igy menne a Windows 7 telepítése?

Igy menne a Windows 7 telepítése?

Figyelt kérdés
töltöttem le az internetről legálisan egy op.rendszert de mikor telepítem (WINDOWS 7) akkor a végén mikor kiírja hogy: Telepítés befejezése akkor nem tudok vele tovább dolgozni mert mindig csak újraindítja a gépet és úgy menne ha kiírnám egy DVD-re?

2013. júl. 26. 09:03
 1/5 anonim válasza:
Igen honnan tökltöted le?
2013. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
letöltésekirály.ucoz .hu
2013. júl. 26. 15:18
 3/5 A kérdező kommentje:
letöltésekirály.ucoz .hu .hu előtt tegyél egy backspacet
2013. júl. 26. 15:19
 4/5 anonim válasza:
Hát DVD-n jobb lenne mert a system újratelepítené magát és nem lenne gyakorlatilag az egész gépen Winndows.
2013. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen géped van tisztelt kérdezö ? Egyáltalán támogatja az alaplap a windows 7 et ? Ram processzor milyened van ? Van olyan gép amin csak xp meg windows 98 fut, igy nemigazán tud senki választ adni a problémádra ha leírod a géped pontos adatait biztos hogy lesz aki segit. Most miröl telepiteted a windows 7 et usb rol ?
2013. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!