Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pendrive segítségével át...

Pendrive segítségével át lehet rakni egy böngészőt a másik számítógépre?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy ezen az új gépen csak az Internet Explorer van előre feltelepítve, és egyszerűen nem enged más böngészőket letölteni ( eddig már a Google Chrome-t és a Firefoxot is próbáltam, de egyszerűen semmi, szerintem bedöglött a letöltőprogram a gépen). Itthon van egy másik számítógép is, azokra minden fel van telepítve és rendesen működik is. Meg lehetne azt oldani valahogy, hogy pendrive segítségével átrakom ezeket a böngészőket a másik gépre? Ha igen, légyszi írjátok le részletesen, hogyan tudnám ezt megcsinálni! Kicsit kevés a kockaképességem az ilyenekhez :D lány vagyok egyébként
2013. júl. 24. 12:26
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
Az "átrakás" nem egy igazán járható út. A programokat telepíteni kell. A működő gépen letöltöd, kimásolod a TELEPÍTŐT a pendrive-ra, és arról telepíted a másik gépre.
2013. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!