Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program egy...

Discovery00 kérdése:

Létezik olyan program egy irodában, ami figyeli az összes számítógépet, és láthatóvá teszi azt, hogy mit interneteznek mondjuk a dolgozók vagy a diákok?

Figyelt kérdés
A minap a suliban facebookoztam és amit írtam szerintem a tanár látta, mert róla volt szó és mondta azt a rendszer mindent lát. Tényleg láthatta? Ha igen akkor mostantól minden facebook beszélgetésemet látni fogja ha éppen nem vagyok fent azon a gépen a facebookon?
2013. júl. 22. 16:31
1 2
 1/14 anonim válasza:

létezik mi iskolánkba lanschoolt használnak :))

[link]

2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És akkor mindent lát amit írok??? és mindig fogja látni vagy csakis akkor amikor be vagyok az irodai gépen jelentkezve?
2013. júl. 22. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Mindent láthat, pláne ha proxyn keresztül megy ki a net a szolgáltatóhoz, tehát van bent szerver..

márpedig van.

2013. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
még a jelszavadat is.
2013. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Https protokollt azért kicsit nehéz lenne így megkukkolni. :))
2013. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem a válaszokat viszont arra senki sem válawszol, ha én otthon netezek, kivagyok jelentkezve a fecbookról az irodai gépen csak otthon a saját gépemen netezek azt is látja? változtassak jelszavat??
2013. júl. 22. 17:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy látná amit otthon csinálsz?

Szerinted akkor a szervere benne van az útban, amit az adat megtesz a gépedtől a szerverig?...

2013. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a facebook.com nem https
2013. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"viszont arra senki sem válawszol, ha én otthon netezek"


Mivel nem ezt kérdezted:

"A minap a suliban facebookoztam ..."

2013. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké akkor más kérdés, amikor az irodai gépen bent vagyok mindent lát ugyanúgy amit én?
2013. júl. 22. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!