Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok a...

Franciska0202 kérdése:

Milyen programmal tudok a számítógépről sorozatképeket készíteni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 13:51
 1/7 Lajos54 ***** válasza:

Tán egy picikét bővebben...

(operációs rendszer, esetleg a program, amin belül (amiről) sorozatképeket szeretnél, milyen céllal, mihez akarod használni...)

2013. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából gifek készítéséhez kellene...
2013. júl. 22. 14:09
 3/7 Lajos54 ***** válasza:
Hát, még ezzel sem mondtál sokat :)
2013. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
Te magad rajzolnád, vagy egy mozdófilmből szeretnél GIF-részletet?
2013. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
+ Pardon, mozGófilmből. (ld. mozGony:)
2013. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Egyébként a hatodik érzékem azt súgja, hogy aki ilyet kérdez, az csakis Windows-felhasználó lehet. Addig is, míg a kérdés jobban körvonalazódik:


1. A számítógép képernyőjén zajló történések megörökítése: Fraps, Bandicam (én egyiket se használtam, aki igen javítson ki, ha hülyeséget írtam).

2. Tetszés szerinti képek megrajzolása vagy összemontírozása: Gimp, RealWorld Paint, Pixia.

3. Mozgó GIF készítése állóképek sorozatából: Photoscape, MonkeyJam, UnFreez, Gimp.

4. Mozgó GIF készítése videófájlból: Format Factory, VirtualDub, MonkeyJam.

Előtte vágóprogramokkal tudod kiemelni a szükséges részletet: VirtualDub, Avidemux, Pinnacle VideoSpin.


A példaként felhozott programokból egy-egy is elég, nem kell mindegyik. A felsorolásokban azt tettem előre, amelyikkel én próbálkoznék elsőre.

2013. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mozgófilmből. Köszönöm a választ :)
2013. júl. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!