Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Photoshop CS4-ben...

Hogyan kell Photoshop CS4-ben az ecsetet elforgatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már vagy fél éve kajtatom mindenhol a kérdésemre a választ, de senki nem tud semmit :(

Magyar PS CS4 van fenn nekem... Találtam alternatívát az ecset fogatására, de az nehézkes...

Én így forgatom: Megnyitok egy új lapot átlátszó háttérrel... Lerakom az ecsetet, majd kijelölöm és simán átmásolom az eredeti képre... Majd itt ctrl+t és akkor lehet alakítani...

Nincsen ennél egyszerűbb megoldás?

Válaszaitokat előre is köszönöm :)


2009. okt. 21. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom pontosan hogy hogyan kell! :) CSAK az a baj hogy nekem angol a photoshop-om és ezért csak úgy tudom elmagyarázni. Azaz a fordítás rád marad, hiddel lefordítanám de tudom hogy nagyon furák a fordítások a ps-ben. Naszóval Window --> Brushes. Ott megnyílik baloldalon az ecsetes rész. Rámész a baloldali menü 2. lehetőségére. Itt lesz egy halom dolog az ecstek alatt (tükrözés x és y tengelyen és ott lesz egy kör amin vannak nyilak jobbra és felfele. Na ezt eltudod forgatni

vagy be tudod írni a szöegt hogy hány fokba forgasa el. Ha nem értenéd akkor szólj és csinálok róla printscreen-t! :)

2009. okt. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!!!!!!!!!! Király vagy!!! Minden sikerült :)

THX

2009. okt. 27. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem! .)
2009. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!