Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyk jobb a gta san andreas...

Melyk jobb a gta san andreas vagy a gta 4?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 13:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%

Igen, egyetértek a repülőiskolás nehézséggel, de inkább kihívásnak fogtam fel. Jobb, mintha könnyen át lehet ugrani.

De ami miatt nevetségesen leegyszerűsödik a GTA IV:

1. Taxi. Gyakorlatilag nem is kell autókázni a városban, nem kell helyismeretet kialakítani, mert az első sarkon elfogott taxival el lehet jutni mindenhová 70 dollárért. Akkor minek a nagy térkép?

2. Végtelen lőszer 1000 töltény megszerzése után. Nem kell ecsetelni, 20 perc alatt el lehet ütni annyi fegyverest, ami az öröklőszer megszerzéséhez kell. Ezzel teljesen elvész a fegyverboltok értelme.

3. Kilövés előre autóvezetés közben. SA-ban még nem lehetett csak kétkerekűvel, max oldalra(drive-by), ami elég körülményes volt, de éppen attól élvezetes. IV-ben már lehet előre is lőni, mint egy tankkal. Ezzel minden üldözős jelenet nehézségi foka nullára csökkent.

4. GPS. Ismét egy pofon a helyismeretnek, hiszen szép színes vonal vezet el a célig, mint egy fogyatékost. Lehetetlen eltévedni.

5. Zoom, aminek a segítségével szinte mindenkit leszedhetünk még azelőtt, hogy meglátna. Hacsak nem szaladunk bele a tűzharc közepébe, sérülés nélkül meg lehet úszni a missziók 3/4-edét.

6. Minimális mennyiségű repülős misszió.


Egy szó mint száz, nagyon szép a GTA IV, sok a jó újítás(Internet, fejlett randizás, telefon) de számomra nem kihívás, és ezért nem tetszik. Nem élvezetes ennyi segítséggel. De aki nem ért egyet, az játssza végig, majd utána játssza végig a SA-t és a Vice City-t újra. Érezni fogja a különbséget.

2009. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
Eggyet értek!Szerintem is jobb a GTA San Andreas!A GTA IV is jó de nem annyira élvezetes. Talán csak a grafikája a jobb semmi más. Az a sok újítás pl.:telefon az is jó de amikor a San Andreas-sal játszottam nekem nem volt szükségem ezekre.Van néhány rasszista ismerősöm aki csak azért nem szereti a San Andreast mert néger a főhős.De ez engem nem akadájozott meg abban hogy élvezzem a játékot, én bírom a négereket.Szóval San Andreas HAJRÁ!!!!!
2009. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%

én is kedvelem a négereket Foreman rulez ( Dr House xd)


de a Gta 4 élethűbb

2009. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

15:00

San Andreashoz van Nico Bellic skin

2009. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A gta 4, szerintem. De laptopomra csak a san andreast tettem fel mert ahhoz nem kell net és bárhol tudok rajt játszani.
2009. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%
GTA San Andreas
2010. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

2009-11-05 20:40 :


Teljesen eggyet értek veled, semmi nehézség nincs a 4-be...

Mellesleg a rasszistáknak télleg ottvan a niko belic mód,

Meg fejlesztések pl : A telefon,a fejlett randi,GPS,Internet oké lehet hogy jó ötlet, de nincs semmi szükség rá.. :S nekem ez a véleményem.

2010. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nico Belic*
2010. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Tetszik mind2, de nekem a szívem akkor is a SA-hoz húz, amióta kiadták, azóta tolom :) vagyis kb 7 évesen kezdtem először
2010. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A GTA san az nagyon jó. És igen lehet hogy kicsit rosszabb a grafikája a 4nél de a sant 1 év alatt sem untam meg a 4et pedihg egy hónap alatt
2010. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!