Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt felfele az...

Miért nem tölt felfele az Utorrent?

Figyelt kérdés
Ti milyen utorrentet használtok, ami jól tölt lefele és felfele egyaránt? + stabil!? És honnan tudnám letölteni? Előre is köszi! :D
2009. okt. 19. 23:10
 1/5 anonim válasza:
52%
Milyen Utorrent? szerintem nem jol tetted fel a kerdest. A fel es letoltes pedig nem a programtol fugg hanem az internetedtol. Letolteni pedig csak egyszeruen beirod a Google-be hogy download Utorrent es biztos megtalalod.
2009. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utorrent egy torrentes program, amivel a cuccokat letöltöd majd visszatölti magától és akkor más is tudja letölteni. JÓL RAKTA FEL A KÉRDÉST, de sajnos a választ én sem tudom
2009. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
uTorrent 1.8.4-et használok, de a feltöltés sebessége a Leech-erek számától függ. Sajnos sokszor van, hogy gyorsan lejön valami, aztán senki sem tölti vissza, főleg zárt oldalakon, itt kicsit nehezebb jó arányt szerezni. *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :) Én is 1.8.4-et használok, akkor lehetséges, hogy a Leech-erekkel van a gond. :(

Köszi még1szer a válaszokat! :D

2009. okt. 20. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám

de csak néhány oldalon nem tölt vissza

pl: bigtorrent

de viszont piratebay-re tölt vissza :S

2010. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!