Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik semelyik...

Miért nem működik semelyik zenelejátszó gyors gombjai miközben fut a League of Legends?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám hogy bármilyen zenelejátszót megpróbálok használni játék közben, nem engedi. Egyszerűen mintha nem is futna az adott lejátszó. Nem tudom semmilyen funkcióját használni, pedig nem akad össze a játékbeli gyors gombokkal. Ha a játékot ledobom tálcára akkor működik rendesen.


2013. júl. 7. 07:45
 1/2 anonim válasza:

Mert mikor a játékban lenyomsz egy gombot akkor azt a "parancsot" a játéknak küldi el a gép és ha arra a gombra van valami állítva végrehajtja ha nincs meg figyelmen kívül hagyja

LoLban is sokan nem tudják hogy a A S G V ctrl+Q ctrl+W ctrl+E ctrl+R Z C X gomboknak is van funkciójuk de ezeket be lehet állítani akárhova a beállításoknál

2013. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A zenelejátszóban beállítottam hogy a parancsokat globális alapon fogadja tehát elvileg kéne fogadnia. Num 7-re állítottam be egy parancsot és direkt megnéztem hogy a játékban biztosan ne legyen lefoglalva más funckióra ez a gomb.
2013. júl. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!