Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends letöltésenem...

League of Legends letöltésenem megy mit csináljak?

Figyelt kérdés
League of Legends nevű játékot szeretném letölteni. Regisztrálni sikerült és regisztrálás után oda dobott a letöltése. Eddig nem is volt baj rámentem hogy letöltés (Windows 7 van a gépemen) bal alsó sarokban elkezdte letölteni a League of Legends exe nevű fájlt ami 3,3 mega. Befejezte a letöltést 5 mp alatt rámentem és a gép feltett egy biztonsági kérdést felhasználói fiókok felügyelete néven és ezt írta ki:"Engedélyezi hogy a következő program módosításokat hajtson végre a számítógépen? " két lehetőség volt igen, nem bármejikre nyomok bezárja ezt az ablakot ami előjött és semmi nem történik. Nem kezdi el letölteni nem csinál semmit de még nem is fagy le. Eddig 40-szer próbáltam hiába. Kikapcsoltam már a tűzfalat is hogy hátha akkor de nem. És nem csak az én gépemen történt ez hanem másik ismerőseim is mondták már hogy nekik sem sikerült. Szerintetek mit csináljak vagy mi miatt van ez?

2013. jún. 24. 06:40
 1/1 anonim válasza:

Ez nálam is volt, és egy kis keresgélés után rájöttem, hogy elbaszták a mostani telepítőt, és nem indul. Egy másikat kell leszedni:

[link]

Válaszd ki az egyiket(mindegy, hogy mit) és töltsd le, ennek már elvileg el kell indulnia.

2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!