Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud ajánlani egy olyan...

Valaki tud ajánlani egy olyan programot amibe egy listát lehet létrehozni és ha lementetted a listát azzal a programmal előkereshetsz egyet és ha nincs olyan akkor kiírja hogy nem szerepel ilyen, ha van akkor meg kiadja?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan programra lenne szükségem amivel mondjuk egy listát lehet készíteni amibe beírok mondjuk 600 filmet és akkor mindegyiknek adok egy számot és ott ha elmentettem azt a listát akkor azon belül tudok keresni. És ha nincs olyan amit én akarok akkor kiírja, hogy ilyen nincs, ha meg van akkor meg kiadja azt vagy azokat.

És azt ott megtudom nézni és akkor legalább tudom hogy van ilyen filmem és tudom hogy a sok közül melyik.


2009. okt. 14. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Microsoft Excel tökéletesen megfelel erre a célra.
2009. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2009. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!