Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet az, hogyha Skypeon...

Mitől lehet az, hogyha Skypeon beszélgetek valakivel, akkor ő is hallja az összes hangot, ami nálam van a gépen?

Figyelt kérdés
Tehát ha zenét hallgatok, vagy játszok vmivel, akkor a beszélgetőtárs is hall mindent, amit én is. Mitől lehet ez?
2009. okt. 10. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
azért mert a mikrofonod azt is veszi nem csak a te hangodat
2009. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől most okosabb lettem... Mit csináljak vele, hogy ne így legyen?
2009. okt. 10. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

NEM a mikrofon miatt van!

a skype rendszer olyan, hogy a gép(ek) rendszerhangjait is átviszi.

2009. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ennek így semmi értelme. Eddig nem volt ilyen probléma, hogy hallják az én gépemen futó hangokat a beszélgetésben résztvevők.

Az lenne a lényeg, hogy csak a beszédemet hallját a mikrofonon keresztül.

Meg egyébként is, én nem hallom ugyanígy mások gépen lejátszott hangjait, csak a beszédhangjukat. Egyszerűen olyan a cucc, mintha a hangszórókimenet össze lenne dugva a mikrofonbemenettel.

2009. okt. 10. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Start->Minden program->Kellékek->Szórakozás->Hangerőszabályzó ... Beállítások menü->Tulajdonságok. A Felvételhez részhez tegyél pöttyöt és az alatta lévő listában nézd meg hogy megtalálható-e a Mikrofon és van-e mellette pipa. Ha van, nyomj OK-t, ha nincs akkor tegyél pipát és nyomj OK-t. Aztán a megjelenő ablakban a Mikrofon csúszkája alá tegyél pipát. Itt egy kép:

[link]


Remélem így már okés lesz :)

2009. okt. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nekem ott alul nem "kiválasztás" gomb van, hanem "elnémítás"... Ha azt benyomom, akkor a másik fél nem hall engem, viszont a számítógépem hangjait igen...
2009. okt. 11. 01:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor pedig:

Beállítások menü->Tulajdonságok. A Felvételhez részhez tegyél pöttyöt és mindegyikhez tegyél pipát. Majd ahogy bejön az ablak meg a sok izé némítsd el mindet kivéve a Mikrofont és a "Felvétel" részt. azt hiszem lesz egy olyan is. ha nem menne írj mailt és segítek máshogy..

2009. okt. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, ugyanúgy megvan a hiba. Kezdem azt hinni, hogy itt valami szoftverprobléma lesz, nem beállítási.
2009. okt. 11. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!