Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem a Picasa-t,...

Telepítettem a Picasa-t, importáltam a képeimet, de eltűntek a számítógépemből, és a Picasa-ban sem találok őket! Ilyenkor mi van? Hol vannak? Hogy találom meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy miért tűntek el azt nem tudom, de azt sejtem, hogy a Dokumentumok mappában lesznek valahol. Vagy a Képek mappában, Vagy Picasa, vagy ....Ott keresgélj, mert a Picasa az oda csinál magának biztonsági másolatot minden képről.
2013. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyikben sincs! Eltűnt minden!! :(((
2013. jún. 13. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Lomtár ??
2013. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használd a Windows keresőjét ! Persze csak ha azt használsz. Vagy egy kép mappa nevére, vagy egy adott képfájl nevére keress rá, aztán hátha ott lesz a többi is.
2013. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lomtárban egy albumot megtaláltam, azt vissza tudtam állítani, de minden más eltűnt. Több ezer kép! Azért akartam a Picasat használni, mert az állítólag biztonságos, és ott mindig meglesz minden kép, nem teszi tönkre egy vírus vagy ilyesmi, erre elvesztettem majdnem mindent. Az esküvői fotóim is ott voltak meg minden! :(
2013. jún. 13. 14:06
 6/6 A kérdező kommentje:

A kereső az írja, nincs eredmény. :(

Azért köszi az ötletet!

2013. jún. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!