Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyibe kerulne a posta...

Madari Bálint kérdése:

Mennyibe kerulne a posta kolcség ha magyarországrol rendelem meg szlovákiára a battlefield 3 premium editiont?

Figyelt kérdés
Mert esetleg ha nem lesz abban az uzletben amibe kineztem akkor ez az eshetoseg all fenn.Elore is koszonom a válazokat.

#Battlefield 3 #posta kolcseg
2013. máj. 25. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként Gútán lakom Szlovák neve: Kolárovo itt foleg magyarok élnek kb 20 kilométerre van révkomáromtól.
2013. máj. 25. 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha átszámolod a forintot eurora, /legyen 7000 forint/ az 25 euro körül jön ki. /eurokalkulacka szerint/. A google térkép szerint az út oda - vissza - kb. 10 euro. Értem ezalatt a Gúta- Komárom útvonalat. Megéri? Szerintem nem. Ha magyar Komáromban meg tudod venni, érdemes inkább átautózni, mint rendelni.

2013. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam volna hogy olyan sok épp ezért szerettem volna megvenni és csak vész helyzet esetén megrendelni.De egyébként mennyibe kerul ha uzletben veszem meg?

9500 vagy esetleg 10500???

2013. máj. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!