Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezen a képszerkes...

Hogyan lehet ezen a képszerkesztőn kicserélni a képet, arra, amire mi szeretnénk?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan erre a gifre gondolok, és azt szeretném, hogy az általam kiválasztott képek legyenek a mostani helyén. Ezt hogyan lehet megcsinálni? Mert sehogy nem boldogulok...:(

De gondolom, meglehet, mivel sok százan már megtették, és nem hiába van fennt az oldalon.


Előre is köszi!


2009. okt. 2. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is sikerült, kiválasztom a tárgyat, a buy it now-ot nyomom meg és alul megjelenik a kép nagyban. Upload photo, my computer és kész
2009. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja először azt látod jobbra hogy add image
2009. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De én konkrétan arra a gifre gondoltam, amit be is linkeltem. (amikor egy albumot lehet lapozgatni, és különböző képek vannak), na, és azt szeretném, hogy az általam kiválasztott képek legyenek a gifes lapozgatható kis albumban, de sehogy sem sikerül. Érted? Remélem, azért vmelyest igen.:)
2009. okt. 2. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
talán jobbra találtam egy bearbeiten nevű gombot, utána van a megnyiló ablakon egy glogster nevű gomb itt my pictures, és utána upload. Talán, de nem csináltam végig.
2009. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!