Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet marha lassu az...

Mitől lehet marha lassu az Ubuntum 12, 04 és 13 is telepités után?

Figyelt kérdés

celeron D420 , 2 Gb RAM, 945gcmx-s2 lap,nvidia gt6500, 1 TB Samsung HDD a konfig.

awin7 siman szalad honapok óta . de ha ubuntut rakok fel mellé akkor olyan lomha hogy lefő a kv-m amig bejön egy uj ablak.

Mi lehet a gond. Csinaltam 1. swap 2.gyöker 3. /home particiot szerintem elég méretüt. A vinyon inkább hátul helyezkednek el ezek a particiok.

köszi elöre is már nagyon bosszant hogy nem jövök rá.



#ubuntu 13
2013. ápr. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Megoldást nem tudok mondani, de én is Windows 7 mellé telepítettem Ubuntu 12.04-et és ugyan ez volt a helyzet. Sőt, nem is voltam mindegy honnan töltöm le, mert volt olyan is, hogy be sem tudtam lépni és a hang folyamatosan ismétlődött.

Majd átváltottam Windows 8-ra, majd felraktam mellé ismét az Ubuntu 12.04-et (azt a verziót, ami Windows 7-nél nem is működött) és most tökéletesen fut (abszolút nem lassú).

2013. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát köszi ... bár nem boldogit hogy másnak sem megy :)
2013. ápr. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!