Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játéktelepítés után a játék...

Játéktelepítés után a játék mappája miért hiányos?

Figyelt kérdés

Ezt már más játéknál is tapasztaltam, de már nagyon bosszant és jó lenne tudni mi a hiba. Leszedek egy játékot feltelepítem és utána mikor elindítom magyarázni kezd, hogy ez meg az error... mire meglestem C-n a mappáját és mivel párom gépén látom mekkorának kéne lennie...majdnem 4 giga szomorúan és meglepődve tapasztalom, hogy az én mappám bizony a 200megát se éri el...tehát a telepítő valamiért hiányosan telepít. Hozzátenném, hogy csak újraraknám a játékot ugyan azzal a telepítővel amivel pár hónapja is felraktam...


A telepítő a gond, vagy mivel online game a szerverrel lehet bibi, vagy a windosomban halt meg valami?? Ötletek tanácsok javaslatok minden jöhet!



2013. ápr. 26. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Szia.Én azt mondom vagy torrentel vagy a "Direct" tölts le egy telepítőt! :) remélem segít
2013. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez segített amúgy :)
2013. ápr. 27. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!