Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A C: meghajtómra (ezen van a...

Krisz2 kérdése:

A C: meghajtómra (ezen van a win) hogy tudok rakni még pát GB-t?

Figyelt kérdés
Ez egyáltalán lehetséges Windows újrarakás nélkül?Mert a lemezkezelőben nem engedi.

2013. ápr. 16. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedj le egy Ubuntu-t [link]

Indítsd el róla a gépet, válaszd a kipróbálást, majd a menüből keresd ki a gparted-et és ott meg tudod csinálni. Időigényes lesz, semmi képen ne szakítsd meg, akkor sem, ha azt hiszed, hogy leállt.

2013. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Tréfás kedvében van az első... Tapasztalat nélkül semmiképpen ne kezdjél a GParteddel való matatásba, az egész rendszeredet haza fogod vele vágni, mellesleg a célra csak akkor volna alkalmas, ha van ugyanazon a meghajtón egy átméretezhető másik partíciód vagy partícionálatlan területed, de akkor is csak nagyon gondos előkészületek után. És, mint említém, csak akkor, ha pontosan tudod, mit csinálsz.
2013. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy tabaki írja. Kéne hozzá egy kis hozzáértés, mert egy rossz mozdulat és az egész vinyót hazavágod az adatokkal együtt és ezt nem bántásból írom.

Lehet, hogy nem véletlenül nem engedi. Előbb zsugorítani kéne a másik partíciót. Ha azon is túl sok a cucc, akkor azt sem engedi. A két partíciónak egy vinyón kell lennie és dzabad terület is kell hogy legyen a partíción...

2013. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Videonézés közben az adobe ment valami fájlokat?Mert úgy vettem észre h van szabad 5 GB-m de elkezdek nézni vmi vidit akkor elfogy aztán megint megürül pár gb
2013. ápr. 16. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, pl. paragon partition manager-rel.
2013. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A két partíció 1 lemezen van és a D:-ből "leválasztottam" 10GB-t de ha tényleg úgy van a flash playerrel ahogy fent kérdeztem akkor a kérdés tárgytalan mer csak áttelepítem egy másik meghajtóra.
2013. ápr. 16. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a "D" rossz oldalán választottad le a 10 GB-ot és hiába telepíted át, attól még a "C"-re fog menteni...
2013. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!