Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Összeomott a gépem, Avast...

Kgmate kérdése:

Összeomott a gépem, Avast vírusírtófrissítés után?

Figyelt kérdés
Windows 7-et használok, két hete akarja az avast rámtukmálni a friss szoftververziót. gondoltam ma reggel frissítem, úgyis van időm. minden rendben zajlott, kérte a rendszer újraindítását. kiléptem a programokból és Igen-t nyomtam. Újraindításkor bejött a betöltőképernyő, majd újraindult. a rendszer észlelte, hogy valami gebasz van, ezért felkínált a normál indításon kívül egy "indítási javítás" lehetőséget. hát el is indítottam az indítási javítást, lefuttatta 12 perc alatt, majd újraindult miután megnyomtam a befejezés gombot. azóta nem tudom bekapcsolni, próbáltam csökkentett módban, úgy pedig kékhalál, és újraindul. tudok parancssort az indítóhelyreállító bizbasznál meg rendszervisszaállítást, rendszerkép helyreállítést és windows memóriadiagnosztikát. rendszervisszaállítással próbálkoztam, azt mondja, nincs rendszervisszaállítási pont, létrehozni meg nem tudok(és értelmetlen is lenne). parancssor jutott még eszembe, hátha meg tudom nyitni a programok telepítése és törlése menüpontot, de sajnos ennyire nem értek ehhez, így segítséget kérek :)

2013. márc. 27. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják szívás... nem kéne tört OS -t használni, mert 99% -ban eltud bújni a loaderbe integrált rágcsáló a vírus kergető elől, de most sikeresen leirtotta.

Víruskergető tette amit tennie kellet. :)

2013. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jezusom még egy avastos..cserelj virusirtot mert az avast nem ér semmit tapasztalatbol mondom es ami fontos mentsd meg es aztan tedd ujra a rendszert
2013. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az avastal semmi gond nincs. :)

De ha parázól a vírusoktól akkor Linux ott gyakorlatilag a nullával konvergál a fertőzés esélye.

2013. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!