Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fel tudnám rakni a Windows...

Fel tudnám rakni a Windows 8-at a 7 mellé úgy, hogy minden megmaradjon ami most van, csak ezt, meg azt az operációs rendszert is tudjam használni?

Figyelt kérdés

Van egy eredeti Windows 7 a gépemen (Enterprise). Szertném kipróbálni a 8-at, de azt szeretném, hogy megmaradjon minden. Ehhez az lenne jó, hogy ha egyszere fentlenne mindkettő. Lehetséges ez?

Viszont Win 8-at(Professional) törtbe tudom letölteni, mert ezért nem akarom megvenni.

Hogy csináljam ezt?

Csináljak előtte egy biztonsági mentést? Milyen programmal?


Úgy szeretném, hogy bekapcsoláskor megkérdezni, hogy melyikaet akarom indítani és akkor mindkettővel elérhető minden program, meg file, meg minden.


(Utána, ha esetleg szükség lenne rá el tudom távolítani a 8-at úgy ,hogy a 7, meg minden teljesen megmarad és ugyanúgy működik tovább?)



2013. márc. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha particionálok, akkor el tudok érni mindent, mint ahogy írtam?

Ha külső HDD-re telepítem az is jó?

2013. márc. 24. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyük fel van 1 db. merevlemezem. Én ezt 3 részre osztanám: C, D és E meghajtókra. A C-n lenne a win 7, a D-n a win 8 és az E-t használná mindkét oprendszer. C-nek és D-nek 80-100GB-ot állítanék be és mindkettőt formáznám! A maradék lenne az E.

Először a Win7-et telepíteném a formázott C-re.

Másodszor a Win8-at a formázott D-re

Utána mindkettő drivereit, egyesével.


Ha már nincs szükséged a Win8-ra le tudod formázni a meghajtóját (D) win7 alól. Ha nem engedné akkor a win7-es bootlemezzel vagy a pertition magic programmal win7 alól

2013. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy van egy 150 GB merevlemezem, meg egy 2 TB külső HDD-m
2013. márc. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!