Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sajnos lett valami a latopomma...

Sajnos lett valami a latopommal. Lehet a windows hibás? Nem tudom. én max filmet nézek, és netezek.

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépet, nem jön be a windows indulás, hanem sima fekete az ablak, és sípol. Ha megnyomon néhány gombot, utána bejön hogy windows rosszul lett leállítva, és indítsam, ekkor indul és bejön. De, ennek nem így kellene lennie, és nem tudom mi a baj, mi lett vele, vagy mit kéne csinálnom. Le lett korábban töltve egy windows 7, és hozzá egy hajreállító lemez, ami a gépen van, de azt meg nem tudom hogy kell futtatni, vagy kell. e. Aztok iso -k, és nem tudom mit kell csinálnopm vele hogy fusson. Vagy ki kellne írni? Demon tool-ból nem lehet futattni? Valaki mentsen már meg, mert agyvérzést kapok, mindíg leáll a gép.

#javítás #Boot-lás #vagy hasonló az én hibám...
2013. márc. 17. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!