Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted a Maxthon mennyire...

Szerinted a Maxthon mennyire jó böngésző? Van olyan mint a Firefox?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Webkit motorral valószínűleg tűrhető. Trident motorral ugyanolyan fos, mint az IE
2013. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A normál (alap) internet explorer (xp alatt) lassú, Safari megint lassú+nem minden oldalt támogat, Opera is lassú (szintje: internet explorer 6)+hamar összeomlik, Firefox jó, csak a cache mappában rengeteg dolgot összegyüjt, ami eszi a winchestert (helyhiány).
2013. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Firefox mellett azt használom portable-ban. Nekem bejön az elképzelés, átláthatóan egyszerü, jó elképzelések vannak benne pl éjszakai mód kíméli a szemet.

Azért nem cserélném le a FF -ot.

2013. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, a 4es verzió (cloudbrowser) jelenleg fent van, ezt használom, de van fox is és chrome is, hátha beszarna szegény, de nem tette, a chrome hamar összeomlott, nem tom mi volt a baja, a fox lelassul egy idő után, ez visoznt fut, mint az álom :3
2013. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még jobb is. Beépített letöltéskezelő (a hármasból áttrakható a "thunder mini" is) és videóletöltő meg integrált reklámszűrő, amit ha tudsz használni, akkor nagyon jó minden oldalon.
2014. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!