Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két kérdés GTA San Andreas-ról...

Két kérdés GTA San Andreas-ról (? )

Figyelt kérdés

Egyik kérdés:

Az IMG Tool -lal beraktam a játékba egy TBOGT ejtőernyőt...

The Ballad Of Gay Tony ejtőernyőt. És amikor felveszem az ejtőernyőt, nem azt jeleníti meg, amit betettem, hanem egy ejtőernyő formát, de teljes totál fehéren... Miért


Második kérdés:

Van-e olyan mod, hogy véres legyen CJ ruhája, hogyha lelő valakit, mint az IV-ben?



2013. márc. 10. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik válasz:

Az IMG Tool-ba egy dff és egy txd fájlt kell kicserélni.

A dff maga a forma a txd pedig a letextúrázása, szóval valószínű, hogy sérült a txd fájl.


Második válasz:

Lehet, hogy van én nem tudok róla nézz körül valamilyen oldalon pl: gtagarage, gtainside...

2013. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, de én mindig rendesen kicserélem a fájlokat, és most is rendesen megcsináltam, igaz, hogy kb. 3-madjára.

Mert már párszor volt bent ez a mod..


A másik modra hogyan keressek rá szerinted?

2013. márc. 10. 19:14
 3/5 -=GReddy=- válasza:

Töltsd le a GTA San Andreas gta4 modot


:)))

2013. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt ismerem, de az nem a San Andreas-hoz készült mod, hanem San Andreas mod a GTA IV-hez.

GTA IV San Andreas -nak hívják, ismerem, de a gta iv -is kell hozzá, de az meg nem kell, szal erről letettem már nagyon rég...

2013. márc. 12. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia megadnád a géped adatait???
2013. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!