Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-t akarok feltenni a...

Angelu$ kérdése:

Win 7-t akarok feltenni a napokban. Rég volt már újra húzva a gép, még XP van rajta. Kiírtam egy 7-t, de amikor beteszem ki ír egy angol szöveget. Ez valami hiba, rosszul lett kiírva esetleg?

Figyelt kérdés

This installation disc ism't compatibile with your version of windows. To upgrade, you need the correct installaiton disc.

For more information, check your computer's system information. To install a new copy of Windows, restart (boot) your computer using the installation disc, and then select custom

(advanced).


2013. márc. 3. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt írja kábé amit én is szoktam. Oprendszert nem úgy telepítünk, hogy közben fut a másik, hanem bootolsz a lemezről, formázod a rendszerpartíciót és felteszed az újat. Előtte ments le minden ami kell róla...
2013. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem az a gond, hogy rosszul írtam ki.
2013. márc. 3. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól még írhattad ki rosszul, ez ebből nem derül ki. BIOS-ban bootsorrend első helye a DVD-meghajtó legyen és bootolj a lemezről. Ha nem bootol akkor rosszul írtad ki...
2013. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát, remélem nincs rosszul kiírva.


Még nem használtam Win7-t, kellenek hozzá majd új driverek, v kártyához + alaplaphoz is gondolom.

2013. márc. 3. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha te írtad ki akkor hogyan írtad??
2013. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Daemonnal beolvastattam az ISO fájlt, aztán onnan kimásoltam neroba a fájlokat, és kiírtam.
2013. márc. 3. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Rosszul írtad ki. Egyből az ISO-t kell kiírni képfájl lemezre írása funkcióval...
2013. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

remek

akkor muszáj leszek újra kiírni

egy ismerős ajánlotta hogy így írjam ki, de akkor nem lesz jó

2013. márc. 3. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha az új drivereket már telepítés előtt letöltöd magadnak.

Sokkal nyugodtabb és kényelmesebb lesz az életed, mintha telepítés utánra hagynád.

2013. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy előtte jobb beszerezni őket.



Kösz a válaszokat.

2013. márc. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!