Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus p5sd2-fm/s alaplapi driver?

Alonewolf kérdése:

Asus p5sd2-fm/s alaplapi driver?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS p5sd2-fm/s nevű alaplapom. Az a baj hogy semmiféle drivert illetve illesztőprogramot nem találok. Már napok óta keresem. Aki tud küldjön egy oldalt vagy letöltőlinket ahonnan ezt leszedhetem. S. O. S?

#driver #alaplap #p5sd2-fm/s
2013. febr. 25. 19:44
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Fujitsu oldalán fél órát keringtem, ha nem tudod pontos gép típús alszámot amiből kivették (én csak Scaleo-P-t találtam az így is vagy 20 gép!), akkor életben nem leled meg. Amúgy csak Xp/Vista driverei vannak.


Én helyedben Aida64-el jól megnézném az összes benne lévő chipsetet és vezérlőt és kézzel keresnék egyenként drivert, részben mert így is gyorsabb, részben mert lehet nem csak 2008 előttit találnál ... Így chipset alapján valószínűleg elég sok VGA-t nem eszik meg.

2013. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazábol XP-re kellene és csak ennyit tudok róla a tipusát :(
2013. febr. 25. 20:35
 3/4 A kérdező kommentje:
ja meg a ház típusa fujitsu siemens scaleo p
2013. febr. 25. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen eszközhöz kell driver?
2013. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!