Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet telepíteni az...

Miért nem lehet telepíteni az alaplapi driver-t?

Figyelt kérdés
Felraktam a Windows 8-at remek meg minden csak egyetlen egy dolog nem jó az meg az alaplapi driver-t tartalmazó CD nem indul el mert ez írja ki: This version of Xpress Instal does not support WIN98/ME. Ezután felmentem a az alaplapomnak a hivatalos honlapjára: [link] de itt ha letöltöm és kicsomagolja akkor nincs semmi telepítő van amikor csak pár fáj, rendszerfájl vagy egyéb van.

2012. nov. 1. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
itt az a probléma hogy még friss a win8 és lehet elavult a lapkészleted ezért nem is csináltak rá műkődő drivert hány bites a rendszered?
2012. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
64
2012. nov. 1. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
probálj meg talán egy 32 bites verziót de ha nincs driver hozzá akk sajnos nincs értelme megtartani de amúgy minek neked win8 talán amd fx processzorod van??
2012. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem phenom van csak tetszik és szeretnék WIN8-at. am mert csak az FX-hez lehet felrakni?
2012. nov. 1. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
nem dehogy nem csak fx-hez csak valmelyest azok gyorsulnak rajta szerintem nincs sokk értelme igy win8-at használni egyenlőre játékokat sem halottam hogy gyártanának erre az oprendszerre még
2012. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a játékok ugyan úgy elmennek rajta mint WIN7-en ennek utána néztem. ez lett volna a kizáró ok :D
2012. nov. 1. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
az űzenet amit meg ki ír amikor felakarod rakni azt jelenti hogy win98 és xp home edition-hoz van ..ezért nem jó
2012. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!