Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN helyettesítése! Tudtok...

MSN helyettesítése! Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Van egy Samsung Galaxy Mini android-os telefon és egy Windows XP-s számítógép. A telefonra feltelepítettem a MSN Messenger Mercury Donate programot, a számítógépre pedig a Windows Live Messenger (MSN) programot. Nos így tartottam az otthoniakkal a kapcsolatot, ha nem voltam otthon. Spórolásnak se volt utolsó. Sajnos március 15 –étől megszűnik a Windows Live Messenger (MSN). Tudnátok ajánlani más programot vagy alkalmazást a helyettesítésére a Skype-on kívül??? Köszönöm!!
2013. febr. 12. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Google talk, ICQ, AIM, Facebook chat, IRC, Viber, Ekiga, IRC... soroljam?
2013. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, IRC-t kétszer írtam.. :)

Amúgy mi a baj a Skype-pal, azon kívül, hogy a májkrémszoft megvette?

2013. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, de egy kicsit pontosítanom kell! Van egy 10 éve fiam is, akinek a számítógépén szintén megtalálható az MSN. Azért még nem szeretném, hogy a 10 éves gyerekem a Facebookon üzengessen nekem. Majd talán később. Egy egyszerű kis chat programra gondoltam, ami nem utolsó sorban magyar is. A Skype-al nincs semmi bajom, de az megtalálható a saját gépemen is. A gyerek számítógépére azonban nem szeretném feltölteni, mert elég gyenge kis gépe van.
2013. febr. 14. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen Ekiga. Lehet rajta írásban és hanggal is beszélgetni és elég kicsi az erőforrásigénye. És persze nem utolsó sorban ingyenes, nyilt forrású szoftver.
2013. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól néz ki, de nem tudom beállítani! Csak szövegesen beszélgetnénk egymással. Ez androidon is fut? Tudnál segíteni ebben??
2013. febr. 15. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Androidra inkább Viber
2013. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!