Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a fene az a Pokki?

Mi a fene az a Pokki?

Figyelt kérdés
Restartoltam a laptopomat, és megjelent egy ablak "Pokki Updetor" (nem tudom hogyan kell írni), és a Start gomb mellet megjelent egy makk ikon, meg egy Farmerama ikon.

2013. febr. 12. 19:30
 1/7 anonim válasza:
Nekemis.nagyon idegesit
2013. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viktoria lilla válasza:
100%
sziasztok egemet is zavar ez a pokki de rájöttem hogy lehet eltávolítani először kezdjük az asztalon lévő ikonnal jobb egér gombbal rámentek a "kis makkra" és kiad pár dolgod és arra menjetek (ne kattintsatok rá csak rakjátok oda az egeret) amely mellett ott lesz egy kis fekete nyíl és ha rámentek még lesznek további lehetőségek abból az out vagy a quit pokkira menjetek(nem tudom hogy quit vagy out csak egy lehet ott ezt a bejedzést a törlés után írtam)és az ikon eltűnik az asztalról most a belső adatokat töröljük ki ahhoz a start menüre kell kattintani és írjátok be a keresőbe azt hogy pokki és ott lesz egy ikon jobb egérgomb rá katt a fájt tartalmazó mappa megnyítása és amit kiad jelöljétek ki és töröljétek ki és ha a lomtár be van kapcsolva akkor onan is töröljétek ki a mellette lévő kis alkalmazásra nem emlékszem már de talán úgy lehet hogy a nevét beírod a start menü keresőjébe és most jobb egér gomb és törlés vagy ha nem vált be akkor menjetek jobb egérrel a kis ikonnyára és valahol ott lesz hogy törlés és még valami a start menü keresőjébe írd be azt hogy pokki katt a találatra jobb egér gombbal törlésre írd be a start menü keresőjébe azt hogy pokki ha nincs ott semmi akkor sikerült a total commanderban és a windows intézőben is ellenőrizhető! ennyi
2013. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kutyus70 ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm Viki, aranyos vagy!!! :)) Tényleg köszi, sikerült. :) Csak elolvasni volt picit nehéz amit írtál... ugyanis ez volt a leghosszabb mondat amit valaha láttam életemben. :D Se egy nagybetű, se egy pont, se egy vessző... hát naon nem egyszerű volt. >.< :D De azért harmadszor is köszi, mert naon idegesítő volt ez a Pokki izé. :)
2013. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FSteve válasza:
Pofon egyszerű az eltávolítása! Ha nem megy az uninstall és ott vakarózzik, akkor csökkentett módban Regedit, megkeresni a pokki bejegyzést és az alkulcsokat, kitörölni nyugodtan! Következő lépés total cmd rákeresni az összes pokki fájlra "pokki" eredményt ablakba, majd törölni! Restart, majd a maradék hulladékot megkeresni a pokki könytárban. És kész! Engem is megszívatott de túljártam az eszén! :-)
2014. jan. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Pokki arra jó, ha valakinek windows 8 van a gépén, de a régi Start menüt szeretné használni.
2014. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mind baromság :D A Pokki egy vírus és így kell eltávolítani:

Indítsd újra a géped "Csökkentett mód hálózattal" módban! (Nyomd be a reset gombot majd kiírja a Windows hiba utáni helyreállítás ablakot és ott válaszd ki ezt a lehetőséget)

Ha bejött minden akkor nyisd meg a böngésződ! Ilyenkor nem fogja kiírni a vírusokat! Ha igen akkor sincs baj!

Most írd be googleba hogy "Combofix" és menj az elsőre. Töltsd le. Miután letöltötted nyisd meg és telepítsd. Ha kész van megnyílik egy parancssorhoz hasonló ablak. Na ez az ablak elveszi az internetedet, mert vannak olyan vírusok akik akkor tudnak kárt tenni ha van interneted (Van olyan vírus ami le tudná állítani a Combofixet). Tehát nem lesz neted. Bejött a kis kék ablak. Ott várjál nagyon sok időt... Kb. 10 percig kell várnod. Addig várjál amíg be nem jön egy bizonyos "log.txt" fájl. Ha bejött akkor bezárhatod és indítsd újra a géped normálisan! (Miközbe futtatod a Combofixet közbe ilyen szövegek lesznek:

"Completed Stage_1"

"Completed Stage_2"

"Completed Stage_3"

"Completed Stage_4"

"Completed Stage_5"

stb. Szóval újraindítod a géped normálisan. És láss csodát :D

2014. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!