Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetnék a kékhalál...

Mit tehetnék a kékhalál ellen? :S mindig amikor filmet akarok nézni, vagy játékot megnyitok, bejön a kékhalál. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 10:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!lenne más probléma is...valszeg vírus lesz,mivel mostanában 10-15 percenként magától szétkapcsol a net és újracsatlakozni csak akkor lehet ha ujraindítom a gépet:SS nemtudom mit csináljak:(
2009. szept. 6. 20:22
 12/27 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam csinálni:

vírusirtás (de valami normális vírusirtóval- mondjuk NOD)

utána CCleaner futtatása, utána Easy Cleaner futtatása, akkor külön egy spyware irtó futtatás, ezek után töredezetlenítés, és van még egy ilyen progi hogy BugDoctor. és ha ezek nem segítenek akkor a gép visszaállítása egy korábbi időpontra, amikor még nem volt hülye a gép.

2009. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor ezeket a progikat most le is töltöm és megcsinálom még ma...Rendszervisszaállítást nem csinálok mert vannak rendszerfájlaim amik akkor elveszlenének és ezt nem akarom:D
2009. okt. 1. 19:10
 14/27 anonim ***** válasza:
Februárban nekem is kékhalált játszott a gépem, régi volt a vinyó, de a hálókártya is hibás. Először megpróbáltuk újratelepiteni, de haver szerint mentsük le másik vinyóra. Ez volt a jó tipp, mert a régi feladta. Nem érte meg tovább bütykölni, eladtam alkatrésznek, aztán vettem új gépet. Egyszóval hardverhiba okozta.
2009. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A WINDOWS KÉKHALÁLT 2 ALAPVETŐ DOLOG HOZZA LÉTRE!!

1 a fizikai memoria (vagyis két különbözö fajta ram van a gépünkbe )

2 a winyó látszolag jó de mégse :)


VAGY a windows cd telepitéskor nem jol olvas egy adatot

és lám lám ime a KÉKHALÁL

:)

2009. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem...nekem driverhiba,vagyis valamelyik driveromat a sok közül vírus támadhatta meg...a válaszoló ameik programtippeket adott szerintem be fog vállni...majd holnap megírom azért...de köszi Mindenkinek a választ!!:)


És ha van jöhet még tipp^^:)

2009. okt. 1. 22:01
 17/27 anonim válasza:
nekem driver scaner nevű progi miatt lett kékhalálom am próbáld meg másik winfos cd-vel vagy WIN7 ezt ajánlom nekem TÖKÉLETES
2009. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%

JŐHET MÉG TIPP HIHI

RÖHÖGNÖM KELL AKKORT MOST TIPELGETNIKELL VAGY SEGITENI

??????????????????????????

JA AKO MOST TIPPELGETEK


SZERINTEM CICA

2009. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ha hülye vagy a kérdéshez ne írj kedves utolsó...a többieknek köszi a választ
2009. okt. 3. 13:13
 20/27 anonim ***** válasza:

Én vagyok ez is

A WINDOWS KÉKHALÁLT 2 ALAPVETŐ DOLOG HOZZA LÉTRE!!

1 a fizikai memoria (vagyis két különbözö fajta ram van a gépünkbe )

2 a winyó látszolag jó de mégse :)


VAGY a windows cd telepitéskor nem jol olvas egy adatot

és lám lám ime a KÉKHALÁL

:)

A jőhet még tipp egy picit felboszantott

2009. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!