Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetnék a kékhalál...

Mit tehetnék a kékhalál ellen? :S mindig amikor filmet akarok nézni, vagy játékot megnyitok, bejön a kékhalál. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 10:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Újrarakod a windowst.
2009. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
túl sok adat veszne el...valami frissítés,javítócsomag,hibás fájlok kicserlése...ilyesmire gondoltam:S
2009. szept. 5. 10:56
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon okos választ adott!!!Először meg kellene keresni a hiba forrását mert nem biztos hogy az xp vel van a baj!!Én is jártam már így és ugyanúgy bejött a kék halál!!

Először nézd vagy nézesd át a gépedben a drivereket.Nekem mindig a winchester rel volt a baj mert már régi volt és hiába telepítettem rá az xp-t nem volt jó.Vagy esetleg a videó kártya vagy a memória stb.Ha nem értesz hozzá inkább vidd el szervizbe és ha nem találnak hibát akkor sajnos xp csere mert már tapasztalatból mondom hogy javítani nem érdemes.Ha fontos adatok vannak rajta azt adathordozóra át lehet menteni vagy ki kell írni cd dvd re.

2009. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
értek a hardverekhez szal azzal nincs gond...eddig kb. 3szor volt kékhalálom de mindi szoftverhiba miatt...most csinálok 1 vírusiirtást+1 töredezettségmentesítőt és meglátjuk...
2009. szept. 5. 11:32
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

11:13 vok

Ha biztos vagy benne hogy nem hardver hiba akkor lehet hogy a programokkal van a baj,Feltelepítettél minden szükséges programoz.Pl alaplaphoz videó kártya stb.Lehet hogy valamelyik program nem megfelelően van feltelepítve vagy egy másik programmal nem fér össze.Írtad hogy játékoknál meg filmnézéskor akkor lehet hogy a hang vagy a videó kártya nincs jól telepítve vagy más verzió kell hozzá esetleg frissebb.Esetleg nincs fent egyszerre több vírusirtó vagy tűzfal mert az is okozhatja a bajt.

2009. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Vagy nem windowst kéne felrakni. Mondjuk mást. Ubuntut, legalább ott végig tudna nézni egy filmet.
2009. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

11:45 vok

Ja ha végképp nem találod meg a hibát és úgy döntenél hogy újra telepíted akkor a windows 7 et ajánlom.Nekem már egy ideje megvan de még semmi problémám se volt vele !!

Ubuntu meg hasonlót el se tudnék képzelni a gépemen!!!

2009. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én meg Windowst nem tudnék elképzelni a gépemen. Egy rakás gond van velük. A Linuxszal legalább nincs egy szál problémám se. :)
2009. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
mert miért nem lenne? automatikusan felismeri a harvert és letölti a drivert?
2009. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2009. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!