Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux OS kompromisszumokkal,...

Linux OS kompromisszumokkal, de melyik?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan Linux OS-t ami:

-Futtatja a WINE-t (játékok miatt, COD2,CS:S,L4D2)

-Könnyű applikáció kezelés és telepítés(Az a konzolos,parancsos dolog nekem bonyolult és NAGYON nem tetszik!:()

-Tetszetős kinézet(Linux Fedora,JoliOS,olyasmik amik hasonlítanak a mostani telefon menükre Android,iOS,WP7)

Lenne ilyen operációs rendszer? A Linux Mintet,Fedorát,JoliOS-t,Ubuntut,Kubuntut már megnéztem,azok valahogy nem!


2013. jan. 27. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

"Tetszetős kinézet"


a linux koncepciója pont egybevág a ténnyel, hogy bármilyen kinézetet varázsolhatsz rá

2013. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A Linux Mintet,Fedorát,JoliOS-t,Ubuntut,Kubuntut már megnéztem"


háát akkor biztos nem nézted meg elég jól

2013. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oke, akkor csak annyi h az appok telepiteset h tudom leegyszerusiteni?
2013. jan. 27. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:

ubuntu szoftverközpont

synaptic csomagkezelő (grafikus!)

2013. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BlackPanther OS . Nekünk bevállt!
2013. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ubuntut felraktam pár napja, viszont olyan nyögvenyelősen ment, nem is lassú volt inkább olyan akadozós...nem tudom miért viszont az előző verziók tökéletesek voltak...na mindegy ezt lehet kipróbálom,köszi...viszont az csak "pletyka", hogy mennek rajta windows játékok? Bocsánat ha hülyeség,csak "amúgy" kérdezem és nem értek a Linux Kernelhez(sajnos)
2013. jan. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!