Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek valtsak windows-ro...

Szerintetek valtsak windows-rol Linuxra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha főleg játszani akarsz Nem! De komolytalan a kérdés, mert nem írtál semmit, hogy mire használod a géped így teljesen feleslegesen koptattam a klaviatúrát...
2013. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában netezek és játszom,de a gépemen nem lehet futtatni a Windows XP-nél újabb OS-t.
2013. jan. 27. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor windows xp elég neked. Körülményes linuxon játékot elindítani és ahhoz már kell erőforrás
2013. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most tettem fel a micro xp profesont egy kis gépre. azt írták róla, hogy már 42M rammal elmegy. Önmagában nagyon buta, de a chrommal mint böngészővel, és a vlc lejátszóval már tutti lett a kis kütyü

Próbálkoztam a linuxx számtalan talációjával, a laptopokon a blackPanther OSt használom, de erre nem fért rá. Ezt akkor ajánlom, ha van legalább 5-6 Gigányi tárolód, különben rendszerigénye minimális. Gyenge gépeken is hibátlanul működik, USB-s változata tök jó segítség a partíciók törlésére pucolására.

2013. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!