Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gond lehet a windowsommal?

Gond lehet a windowsommal?

Figyelt kérdés
Nos a probléma az h újratettem a windowsom és most is úgy tettem újra ahogy mindig. Windows 7 Ultimate 64bit-es windows. De most akárhányszor belelépek azokba a játékokba amik eddig mentem most a menüből kidob és kiír egy ilyet h a program hejes működése leállt és a windows szól ha talált megoldást a problémámra.Eddig is ezt a windowsot használtam eddig is én tettem újra és most kezdett szivatni ezzel eddig ilyen soha nem volt.Mi lehet a gond?Amúgy a játékok kompatibilisek a win 7 el.Segítsetek kérlek!

2013. jan. 26. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy megváltozott e a maghajtó neve?
2013. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban leírnád h melyik vagy milyen meghajóra gondolsz?:D:DNem vagyok képben:D
2013. jan. 26. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:

van partíciód? Megosztva a vinyó?

C, D re. vagy csak 1 C meghajtó van és ennyi?

Arra gondoltam, hogy Van C, D és megváltozott vmelyik betűjele.

2013. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak C van és azelőtt C és D is volt
2013. jan. 26. 14:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Összevontam:D De az miért lehet probléma?
2013. jan. 26. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a partícióval lehet a probléma hanem azzal hogy nem telepítetted fel esetleg a drivereket?
2013. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindent feltelepítettem amit szoktam de még utána nézek amúgy kb milyen driver avagy driverek hiányozhatnak?
2013. jan. 26. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a VGA driver az ami játékhoz elengedhetetlen
2013. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!