Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az MSN nem lép be a laptopomon...

Az MSN nem lép be a laptopomon ( de csak ott) mert hibát ír ki. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lett laptopom és az MSN nem lép be rajta. Kiírja a 80072efd hibakódot már 3 napja. Hibaelhárításnál azt írja, hogy a kulcsfontosságú dolgok hiányoznak, majd azt, hogy talán a tűzfal nem engedélyezi. Megnéztem a tűzfalnál és az engedélyezi. Már kipróbáltam, hogy a tűzfalat kikapcsolom, újraindítom a gépet, de semmi. És sehol máshol nem találtam ehhez hasonló problémát. Légyszi ha valaki tud segíteni, írja meg!
2009. aug. 31. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A hibakódot írd be google-ba, gondolom azért van. -.-
2009. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
képzeld el beírtam a google-ba de mindenhol vagy azt írja ki h a tűzfal miatt vagy h próbáljam meg 12 óra múlva és képzeld azért írtam ide mert ezek közül egyik se a probléma és gondoltam itt hátha lesznek olyan számítástechnikában jártas egyének mint te ...
2009. aug. 31. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az aztalon jobb oldalt lent a dátumot,hogy jól van-e beállitva!!!
2009. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze, hogy jól van beállítva.. de ez mért befolyásolná? :S
2009. aug. 31. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

töröld le az msnt

szedle ujra és telepitsed ujra

és müködnifog :)

2009. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt is próbáltam de már vagy háromszor de semmi..valszeg a vírusírtó tiltja le de én nem tudom h annál hogyan kell feloldani
2009. szept. 3. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:

itt irnak rola pontossan

[link]

2009. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!