Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Excel szűrés...

Hogyan lehet Excel szűrés eredményét új táblázatba tenni?

Figyelt kérdés

Konkrétan. Van egy kitöltött táblázat és a feladat az ,hogy egy új táblázatot kell készíteni aminek oszlopaiban különböző kritériumok szerinti szűrések eredményei legyenek. Pl. az eredeti táblázatban vannak fizetés értékek és ebből szűréssel ki kell keresni a 3000ft nál nagyobbakat de 8000Ft -nél kisebbeket és ezt egy új táblázat első oszlopába tenni. Az eredeti táblázatban tudok szűrni, de a feladat szerint az így szűrt eredményeket új táblázatba kell tenni. Sajnos copy-paste val egyenként kritérium szerint szűrve nem tudtam átmásolni az eredményeket. Valószínűleg ezt máshogy kellene.

választ előre is köszi!


2013. jan. 10. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsinálod a szűrést. Ctrl + A, Ctrl + C majd az új táblában Ctrl + V.
2013. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi,úgy próbáltam,de nem volt jó. nemrég újra foglalkoztam vele és van olyan hogy irányított beillesztés és annak az alján hogy csatol, na úgy már jó lett.

köszi a választ azért!

2013. jan. 10. 21:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a Ctrl+A -s kijelölést nem is ismertem! de tök hasznos! köszi szépen!!!
2013. jan. 11. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!