Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntun miért nem tudom...

Ubuntun miért nem tudom szerkeszteni a képeimet f-spottal?

Figyelt kérdés
Semmit nem enged csinálni, szerintem nem látja a képet. Bármit csinálnék, figyelmeztet, hogy "hiba a módosított fénykép mentése közben".
2009. aug. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen valóban ez a hiba jön ki, írja is egyes esetekben a megoldást, hogy előbb a képet .jpg formába kell elmenteni, csak utána tudja szerkeszteni. De ha rám hallgatsz, csak egy jótanács, a Gimp, közel Photoshop minőségű, professzinálisan képszerkesztésre lett kitalálva. Használata ajánlott. :)

2009. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jpg formátumban volt a kép. A gimpet hogy kell telepteni? Így nem ment terminálból: apt-get install gimp
2009. aug. 26. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Alapból telepítve van, Alkalmazások, Grafika, Gimp.

Ha nincs, akkor Alkalmazások, Hozzáadás / Eltávolítás, beírod a keresőbe hogy gimp kihozza, pipa, és Alkalmazod.

2009. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. aug. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!