Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp sp3-nak van élettar...

Windows xp sp3-nak van élettartama? Megvan az hogy egy meghatározott idő után újra kell telepíteni? Mondjuk 1-2 év után egyszer csak amikor bekapcsolod a gépet nem lép be?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

Nincs! Tudni kell hozzá mi és hova kerül a gépre mik amik megváltoznak! Magátol nem meg tönkre, viszont a kezelője Ember.

fontos

Biztonsági mentés készítése ,nem a beépített programmal hanem egy olyannal ami teljes lemezképet lementi és operációs rendszer nélkül is működik

Az én favoritom az Acronis True Image Home

Pendrive -ről cd -ről és boot-ból is fut. Lényeges a mentések lehetőleg másik merevlemezen vagy DVD -n legyenek ne a rendszerpartíción!


Megelőzésre a programok telepítésének nyomonkövetése (uninstall programok):

Total Uninstall, uninstall tool 3.2.2 -től.


Nem árt takarítani a gépet az elszemetelődéstől.

CCleaner + CCenchancer -el bővítve.


Merevlemez állapot megörzésére azaz a töredezettségmentesítésre a

Diskeeper -programot használom képes az mft-t is töredezettségmentesíteni, olyan fájlokat amiket futásidőben nem képes, azaz bootoláskor.


Legalább is én így teszem, elég kísérletező típus vagyok de már több mint 5 éves az oprendszer és nem lassult.


Lehet a kérdésed nem erre irányult, de olyan hogy élettartam az nálam az elhasználódást jelenti.

2012. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!