Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri windows 8-ra váltani...

Megéri windows 8-ra váltani 7-ről?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, van 90 napos ingyenes próba idő, és amelyik jobban tetszik azt tedd fel.
2012. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem és úgy mondom ezt hogy használtam
2012. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Programozóként mondom el a véleményem. Én eléggé maradi vagyok ilyen téren, ragaszkodom a régi dolgokhoz, 95, 98, XP... az előző verziókat mindig jobbnak tartottam, a nagy hátránya mindegyiknek az eltúlzott design, meg túlzott biztonság, meg beépített apróságok aminek semmi értelme. De végül mindig át kellett állnom, mert megköveteli az új technológia. Én azt tanácsolom, hogy várd meg a véleményeket, és ha viszonylag sikeres állj át, vagy várj egy SP1-es kiadást. De nem szabad félni az újdonságoktól, ha rossz akkor meg meg kell szokni, vagy várni a 9-re.
2012. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!