Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akkor most letiltott vagy sem?

Akkor most letiltott vagy sem?

Figyelt kérdés

msn .plus partnerinformációba megnézterm és az van ki irva h "nem vagy ezen partnered listáján",de látom h mikor jelentkezett be és mit ir ki személyes üzibe. nem tiltott le csak törölt vagy MI?

Egy másik ismerősömnél is (ugyanaz a személy)ki van irva h nincs fenn a partenerek listáján, és nem látja mi van ki irva szem üzibe,meg h mikor jelentkezett be.


De pár héttel elötte meg én nem láttam h mit ir ki szem üzibe,meg hbe van jelentkezve vagy sem,ismerösöm viszitn igen...


nem igazán értem... mikor milyen kedve van,tilt vagy vagy tilt engem és az ismerösösmet,vagy mI?


2009. aug. 13. 00:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
még vmi amit nem igazán értem. Én látom,h be van jelentkezve meg h mit ir ki,de ismim viszont nem,de viszont mikor próbál rá irni nincs ott a szürke téglalap
2009. aug. 13. 10:51
 12/16 anonim válasza:
Én most szembesültem ezzel a helyzettel, és rájöttem, hogy akit én veszek fel, annál azt fogja kiírni, hogy nincs fent a partnerlistán. Ha viszont ő vesz fel téged, akkor fent vagy a listáján. Nem tudom, hogy lehetett így elszúrni a Plus-t.
2010. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bazzdmeg tényleg így van, ha valakit én veszek fel akkor valszeg nem tud rám irni mivel nem vok fenn a listáján, hát ez egy kalap szaaaarr
2010. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a jóó ku.rva annyát aki megcsinálta ezt ezt a szart
2010. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
am nekem is van 2 ismerősöm ahol kiírja, de 1ik se törölt.. :D
2010. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
bakker tényleg úristen eter köszönet :D:D mert nállam is így van jópár embernél és megkérdeztem nagyn jó haverom h letiltott v letörölt? aztmondja egyikse mondom pedig ezt írja az msn plus és most h mondod áhh tényleg akiket felveszek azoknál így irja ki pedig a titkos szerelmenél azthittem h letörölt és nem is értettem h miért mert már egyre közelebb állunk 1máshoz xD bakker még jó h nem ugattam le a suliba mert ez volt a tervem xD :$
2010. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!