Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akkor most letiltott vagy sem?

Akkor most letiltott vagy sem?

Figyelt kérdés

msn .plus partnerinformációba megnézterm és az van ki irva h "nem vagy ezen partnered listáján",de látom h mikor jelentkezett be és mit ir ki személyes üzibe. nem tiltott le csak törölt vagy MI?

Egy másik ismerősömnél is (ugyanaz a személy)ki van irva h nincs fenn a partenerek listáján, és nem látja mi van ki irva szem üzibe,meg h mikor jelentkezett be.


De pár héttel elötte meg én nem láttam h mit ir ki szem üzibe,meg hbe van jelentkezve vagy sem,ismerösöm viszitn igen...


nem igazán értem... mikor milyen kedve van,tilt vagy vagy tilt engem és az ismerösösmet,vagy mI?


2009. aug. 13. 00:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

ja,és egy ismim akit megkértemmh tiltson le,neki nem tudok irni mert szürke az ablak,partnerinfoba meg az van h fenn vagyok a listáján.

annak akinek meg azt irja nem vok fenn,tudok irni.

akkor ő csak törölt? és akkor ő mivel törölt nem látja h mit irok ki szem. üzibe?

2009. aug. 13. 00:13
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen törölt, de nem tiltot.t..

Ő nem lát így rolad semmit, csak te róla...


A tiltós az meg látja mert neki ott vagy nem törölt, sehogy

2009. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

még vmi...megkértem hismim h oldja fel a tiltást és töröljön,de partner infóba még mindig azt irja ki h fenn vagyok a lsitáján...


ezt nem értem.... akkor az illető akire kiváncsi vagyok,látja az én személyes üzimet? tiltott vagy nem? törölt vagy nem?

2009. aug. 13. 00:15
 4/16 A kérdező kommentje:
hmm... rájöttem törölt :( de nem tiltott.... ha törölt attól függetlenül még vmikor tud rám irni? mire volt jó az h feloldotta a tiltást és ugy törölt?
2009. aug. 13. 00:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás nélkül törölt, így te mindig látod, ha ő bejelentkezik, meg persze azt is, amit kiír, illetve írni is tudsz neki és válaszolni is tud neked, de ő csak így tud neked írni, ha te kezdeményezed a beszélgetést. Mert ő téged nem lát fent, sem a személyes üzenetedet. Semmit nem lát rólad, mert törölt, de mivel nem tiltott így te látod őt.
2009. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van a sima törlés, amikor te látod még az illetőt, de ő már nem lát téged, ekkor írja ki az MSN plus, hogy nem vagy fent a listáján


Van a tiltva törlés amikor te sem látod őt (hiszen letiltott) és ő sem lát téged, ilyenkor ugyanazt írja ki a plus, hogy nem vagy a listán


Az első esetben hiába írsz neki üzenetet, nem kapja meg, mert nem vagy a listán. neked olyan, mintha elment volna az üzenet, de ő nem látja, mert soha nem kapja meg.


A második esetben, mivel hogy te sem látod őt, csak a karbantartóban, írni sem tudsz neki

2009. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akor ezek szerint tök feleslegesen van fenn,mert ha én akarok akkor sem tudok rá irni?
2009. aug. 13. 00:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
HA LÁTOD ŐT FENT BEJELENTKEZVE, AKKOR TUDSZ NEKI ÍRNI, MIVEL NEM TILTOTT LEEEEEEE!!!
2009. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A törölt, de le nem tiltott személyre rá tudsz írni, és meg is kapja az üzenetet - hacsak nincs beállítva neki, hogy csak a partnerlistáján szereplőktől kaphat üzenetet (ezt viszont nagyon kevesen állítják be, tehát jó eséllyel meg fogja kapni).
2009. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát,köszönöm a válaszokat. De még akkor sem értem h mire volt jó az h elötte meg letiltott... uttána feloldja a tiltást,és szimpláűn töröl... na mindegy
2009. aug. 13. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!