Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes a Windows 8-at kipróbá...

Érdemes a Windows 8-at kipróbálni?

Figyelt kérdés
FX-8120 procim van, sokan írták hogy a win8 jobb hozzá. Úgy tudom már van teljes verziós.

2012. nov. 4. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent érdemes kipróbálni, mert mindenkinek mások az igényei.
2012. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én feltelepítettem, de visszaálltam a WIN7-re. A Win8-hoz alig vannak driverek, nem minden program fut el rajta. Amúgy érdemes megnézni. Ha úgyis újra akarod telepíteni a géped érdemes kipróbálni
2012. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell még pár hónap, hogy teljesen kiforrjon a rendszer, mint anno a Windows7 esetében. Én még maradnék a 7esnél.
2012. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha jól emlékszem már Windows 7-nél is javítva van az FX procik kezelése.
2012. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anno amikor csak próbaverzióban volt kint akkor kipróbáltam....nem tudom mennyit változtattak rajta...de az akkori kinézete/kezelőfelülete nagyon jó...egy TABLETRE....gépre szerintem nem érdemes rárakni az eddigi tapasztalataim alapján
2012. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálni mindenképp érdemes, még használni is. Sokkal jobb és stabilabb lett, mint a win7 volt és lesz valaha. Egyedül még driverek terén nincsenek hozzá megfelelő driverek (VGA), de amik vannak, azokkal is szépen elmuzsikál, de szerintem tudnak majd jobbat is csinálni idővel.
2012. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!