Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8-at hogy tudom...

Windows 8-at hogy tudom kipróbálni?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van és szeretném úgy kipróbálni a 8-at hogy ahoz ne keljen elbaszni a 7-es dolgaimat és telepítéseimet. Am szerintetek milyen a 8 érdemes váltanom?

2012. okt. 2. 23:29
 1/8 Hazardteam ***** válasza:
37%
A Win8 rettenetes, nem ajánlom. Vagy, ha annyira érdekel, várd meg október 26-át, onnantól tele lesz vele a net, a csapból is azt fog folyni. Alap esetben könnyen feltelepítheted egy win7 mellé, a gáz csak az, hogy saját bootloadere van, ami eltér a Win7-es BCD-től is. Tehát, ha teszem azt, félóra után meguntad a hajad tépkedését önfeledt örömödben a Win8ba szerelmesedve és úgy érzed, eljött az ideje, hogy ledózerold azt a szeméthalmot a gépedről, akkor még ott marad a bootloader és minden bekapcsolásnál/újraindításnál boldogítani fog a pörgő izéjével. Egyébként egyszerű: vagy beteszel egy másik winyót (ha van) a jelenlegi rendszerwinyódat meg lehúzod, gogy biztonságban legyen ettől a gigantikus vírustól, amit win8 néven fog rettegni nemsokára a fél világ, vagy leválasztasz a winyód szabad területéből egy új partíciót, lehetőleg elsődlegesnek és tátelepíted azt a bughalmaz, idegőrlő, "hawinnyócamvan, nincsszükségem ellenségekre sem" kopaszvihogóállatvagyok Ballmer szülte szutykot és kész. Szerintem a win7-edet semmiképpen ne áldozd be rá, vagyis ne frissíts azzal a kis exe fájllal, amit az MS oldaltól lehet lehúzni. Kivéve, ha perverz és elvont művészlélek vagy, némi mazochista hajlammal, vagy sokkal. Vagy, ha meguntad az életed és épp rájöttél, hogy mégiscsak ámokfutó akartál lenni kicsikorodban, nem is tűzoltó, csak elfelejtetted és már így is ütött a túlórád, meg az emberiségé is. Egyébként szép és jó. Csodálatos. Igazi remekmű. Ilyen remek művet még nem hordott a hátán a föld. Steve Ballmer imádja, imádd te is. Szépek a színei. A zsírkéta és az indigó színű ballonkabát simán elbújhatna mellette. Ja és a legfontosabb, majdnem elfelejtettem! SOHA, ismétlem SOHA ne próbáld meg touch, vagy trackpaddal használni, úgy nem olyan élvezetes. Kizárólag egérrel az igazi, ha adni akarsz az élvezeteknek. De még mielőtt belekezdenél, igazán belevehetnél a végrendeletedbe, ha már ilyen rendes voltam és minden hajnalok legvadabbikán írtam neked ilyen sok hasznos dolgot. Igazán leköteleznél. És egy kávé is jólesne. Lehetőleg robusta, de végülis jöhet arabica. Legjobb lenne egy kis etióp vadkávé, de végülis nem akarok mohó lenni, nem várom el. Még.. ráér félóra múlva is:D
2012. okt. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hazardteam ***** válasza:
Pici étcsokival.
2012. okt. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hazardteam ***** válasza:
TEJET NE! Nem vagyok eretnek, szentségtörő vadállat!
2012. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg győztél nem fogom felrakni :D
2012. okt. 3. 10:40
 5/8 Pj0tr ***** válasza:

#1 Szánalmas, hogy így tálalod a személyes véleményedet, ami nagy valószínűség szerint nem heteken át tartó win8 tapasztalat, csupán az előítélet végterméke.


Várj megjelenésig, az a legtutibb, mert az már a végleges lesz. De a ha a release preview-t meg szeretnéd nézni, akkor az itt van: [link]


A probléma a kéréseddel az, hogy telepíteni kell. Persze felteheted a szintén ingyenes VMWare Player-re is, de az nem ugyanaz. Esetleg egy biztonsági mentés a windowsodról, pl norton ghosttal és akkor utána könnyebb visszaállni :D

2012. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hazardteam ***** válasza:

1. Hónapok, több, mint félév


2. "utó" ítélet.


3. Neszójábe, főleg, ha nincs humorérzéked, amúgyis kit izgat?


4. Válaszoltam a kérdésére ("Windows 8-at hogy tudom kipróbálni?" téged viszont nem kérdezett senki rólam, nem kérte, hogy véleményednek hangot adj a véleményemről.


5. Anyád nesirasson

2012. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pj0tr ***** válasza:

Tényleg képes voltál egy mondatra ilyen hosszan válaszolni? De mielőtt dörzsölnéd a kezed megnyugtatlak, hogy nem zaklat a véleményed rólam. Javaslom kövesd a példám.

Próbáljuk is ki:

- Te most komolyan fél évnyi win8 használat alatt nem voltál képes megtanulni, hogy kell rendesen kezelni a rendszert?


A humorérzékem pedig köszöni szépen jól van.

2012. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hazardteam ***** válasza:
Nem írtam véleményt rólad, ennek értelmében idézni sem tudnád. De azért örülök, hogy nem izgat:) Ha beszélgetni akarsz, javaslom próbáld mással, én nem vagyok rád fogékony, nem tudom észrevetted e..
2012. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!