Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miben más a windows vista...

Miben más a windows vista mint a windows xp?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb.
2009. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hosszú lenne.

de röviden, sokkal biztonságosabb, rengeteget fejlődőt ezen a téren. természetesen a teljesítménye iszonyatosan tré.


ezért várd meg a win7et. meg az XP hivatalosan megszünik a támogatása rá. szóval ha biztonsági hibára több javitásra ne számíts.

2009. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá,hogy: a vista szebb a xp-nél ahogy mondták előttem szerintem a win7 az jó lesz. Még annyi ha játékra szeretnéd használni akkor én mindenképpen az xp-t ajánlanám: 1. Mondjuk van 30 oldal játék belőle 28 xp-re van és 15-20 vista-ra. De van egy gyengéje az xp-nek,hogy ez már velem is megtörtént,hogy "elmehet" a gépről vagyis újra kell majd telepíteni és azért fagy néha néha. De én nagyon az xp-t ajánlom ha játék ha nem játék akkor vista.
2009. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lassú, körülményes, ha egyszóval szeretném kifejezni azt nem lehet ide leírni.
2009. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mondanék: a Vista-nak szerintem jó jövője lesz elmondom miért, mert nekem lesz gépem és benne már erős dolgok lesznek és azokat az erős dolgokat már csak a vista tudja kezelni meg majd a win7. Meg az is lehet pl.: hogy a FIFA 12 már nem fog xp-re megjelenni. Ha win7 lenne akkor az meg már nagyon új játékokra fog megjelenni pl.: FIFA 11 meg még újabbakhoz. A Vista szerintem jó.
2009. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Apámnak vista van a gépén...de meghagyta az XP-t is hogy játszhasson,mert a Vistán nem tud.
2009. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

vista: szebb de szinte használhatatlan

xp (az van nekem is): nem annyira szép a megjelenés de sokkal többet tud a vistánál

2009. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!