Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék DVD-t írni a...

Hogyan tudnék DVD-t írni a Nero Express programmal?

Figyelt kérdés

Először csinálom, és szeretném megtudni, hogy hagyan lehet vele kiírni a dvd-t.

Egy sorozatról lenne szó, amihez felirat is van (mivel eredeti szinkronos) és .avi formátumú.

Betettem az üres dvd-t, megnyitottam a nero-t, utána DVD-Video Files, aztán megjelent egy ablak, amiben 2 üres mappa volt.

AUDIO_TS és VIDEO_TS. Rákattoltam a 2.-at, majd +Add, és kiválasztottam fájlokat (egy mappába tettem őket még előtte) de azt írta ki: "No Compatible file found"

megpróbáltam más fájlokat, majd egyenként, de mindre ezt dobta ki ):

Mit rontottam el? Ha van valami tippetek, ötletetek, hogy hogy lehetne egyszerűen kiírni a dvd-ket sötöbö, akkor légyszi osszátok meg velem(:

Előre is köszi (:


2009. aug. 6. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Üdv!


Gondolom asztali lejátszóban szeretné a lemezeket lejátszani. Az AUDIO TS illetve VIDEO TS pedig arra utal, hogy az DVD lemezről felmásolt tartalom.

Ezeket Adat-DVD készítésével lehet ismét lemezre írni és gond nélkül elboldogul vele az asztali lejátszó is.

2009. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Szóval csak egyszerűen DVD Adat ban kell kíírni a Nero Expresszben, úgy hogy azt a két mappát kiválasztjuk.


Megjegyzés: ekkor azt hiszem nem a két mappa jelenik meg a beillesztett fájlok között, hanem csak úgy "meztelenül" a fájlok, de ettől még a DVD ugyan úgy jó lesz.

2009. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha a megfelelő programmal/pl.DVD Decrypter/ a gépedre másolsz egy DVD filmet azt ki tudod írni a Nero Exppressel.

Egy avi filmet át kell konvertálni és csak aztán írható ki.

Ezt a Nero Vision-nal oldható meg.

De szerintem inkább keress egy VSO ConvertxtoDVD programot,nekem az dolgozott stabilan.


[link]

2009. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen a VSO Converter valóban jó , én is azt használom, de neki nincs rá szüksége hiszen ami a gépén van film alapból DVD. Azt csak ki kell írnia ADAT ban.

A VSO Converter pedig akkor tesz jó szolgálatot, ha az asztali DVD ami nem támogat DIVX formátumot annak át kell konvertálni az avit DVD-s formátumba.

2009. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

VSO Convertert letöltheted pl itt:

[link]

2009. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem DVD amit ki akar írni:

"Egy sorozatról lenne szó, amihez felirat is van (mivel eredeti szinkronos) és .avi formátumú. "

2009. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

ÁCSI. :)

Újra elolvastam.Nem is ír olyat,hogy DVD videó formátumot szeretne. :) Csak azt,hogy DVD lemezre akarja kiírni.

Nos,ha a DVD lejátszód "divxes",tehát avi filmeket is lejátszik,akkor a letöltött filmeket úgy ahogy vannak írd ki adatként a Nero Express-ben.

/szegény Kérdező,jól megkavarjuk :) /

2009. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne Dvd-Video-ként írd ki, hanem Dvd-ROM-ként, azaz adat dvd-ként, és válts NéroStartSmart-ra, de mégjobb a NéroBurningROM mód
2009. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jenci ***** válasza:
70%

Nem kell itt sokat variálni.

A Nero kezdőoldalán kiválasztod az adat dvd-t és kész,ennyi.

2009. aug. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!