Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy 7,72 gigás winrar filet...

Egy 7,72 gigás winrar filet szeretnék kiirni egy DVD+r DL (duplarétegű) dvd-re néró programmal. Hogy teszem ezt? : )

Figyelt kérdés

7,72 winrar file -> DVD+R DL

Nero program : D

lépéseket kérném: ) szórol szora ^^

ha vlmi nem világos .. leirom : D

elöre is köszi a válaszokat: D


2011. jan. 14. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A Néro a DL lemezre szó nélkül "felkaparja" az anyagot.

Látnok nem vagyok, nem tudom mi van a RARon belül, így aztán szóról, szóra nem tudom leírni, mert elkezdeni se tudnám...

2011. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

simán kibontod, kapsz egy 7,72 gigás fájlt, és (gondolom adat DVDként akarod kiírni) adat DVD írására rámész, és simán kiválasztod a fájlt amit írni akarsz, ennyi.


természetesen az íródnak tudni kell duplarétegűeket írni, de ezt már szinte mindegyik tudja


másik, sima dvd-re nem is fogja elkezdeni az írást úgytudom csak ami megfelelő vagyis duplarétegűre!


sok sikert!

2011. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mért kel kibontanom? winrarba nem tudom felirni? vagy nem vágom? és ha adat leme akkor az azt jelenti h a dvd opcion belül a DVD-ROM(ISO)-t választom ki?: )
2011. jan. 14. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Dvd lemez, Adatlemez készítése, Fájl hozzáadása, kiválasztod a Rar-t, majd rányomsz a Tovább gombra, kiválasztod a meghajtót, írás, vársz, lemezt kiveszed, és készen is vagy.
2011. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi megy a zöld de az adat lemez az a DVD_ROM(ISO)?: DD
2011. jan. 14. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
nem az iso? akkor udf? vagy udf/iso?
2011. jan. 14. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor nem értjük egymást :)


Tehát, megnyitom a Nero-t. (Nekem a StartSmart nyílik meg, de gyanítom máshol is ezek az opciók vannak.)


Megnyílt a főablak, legördülő menüből kiválasztom a DVD opciót. Majd az Adat fülnél rányomok az "Adat DVD készítése" opcióra. Ekkor az ablak lement kicsibe, majd anyázok, mert két perc töltés után sem történik semmi. Az anyázás hat, megnyílik a Nero Expressz. Rányomok az "Add" vagy (Hozzáadás) gombra, kiválasztom a Rar fájlt. Hozzáadódik. Nero nyekeg, hogy nem fér rá, ezért rábökök a DVD9 opcióra.


Majd klikk a Next (vagy következő). Itt kiválasztom a DVD írót, amit használni szeretnék. Beírom a lemez nevét (ez nem kötelező) és kattintok a Burn (Írás) gombra, majd várok türelmesen jó 16 percet. És rájövök, hogyha lehet, inkább Torrenten áttöltöm a másik gépre, mert gyorsabb :)



Na, ha neked más van, írd, aztán holnap este reagálok :D


Vagy valaki más :)

2011. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!