Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám megoldani? (folyt...

Hogy tudnám megoldani? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Facebook jelszót szeretnék megtudni és hogy csinálok egy ugyanolyan kezdölapot mint facebookon ahol bejeletkezünk megirom HTML-ben és amit csináltam azt kapcsolom be és ö beerija a fsz nevet pass-ot és átirányitja a rendes facebbokre ez megoldató lent?
2012. okt. 4. 23:23
1 2 3 4
 11/31 algopirin ***** válasza:
keylogger warezpistikének való bohóckodni, de így "kérlek meg lécci" és nem elfogadható indokkal szerinted ki fog segíteni vagy kit érdekel, magánügyi problémáidra meg nem ez a megoldás.
2012. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem ő azt hiszi hogy megcsalom amikor egyik volt haveromék csináltak egy facebookot egy lány névvel és neki irták hogy én megcsalom őt :( :( és ezt akarom bebizonyitani hogy nem igy van!!
2012. okt. 5. 00:14
 13/31 Argloss ***** válasza:

Bizalom nélkül nincsen kapcsolat. Ha egy facebook üzenet miatt elhagy amit egy idegen írt, akkor nem túl sokat számítasz neki....

Amúgy a barátaiddal kellene most egyet beszélned.

2012. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Igen hát 4 en csinálták mind a 4 barátom volt!! azóta rájuk sem nézek!!! ez ilyen nem barát!
2012. okt. 5. 00:24
 15/31 anonim ***** válasza:

Töltsd le a facebook beléptetőoldalt, aztán módosítsd úgy, hogy pl. elküldje neked email-ben a beírt jelszót, ehhez jó akár a jegyzettömb is, de inkább használd a notepad++ nevű programot. Ezután regisztrálj egy ingyenes hostra, és töltsd fel a módosított facebook beléptetőoldalt index.php néven. A módosítást szerintem úgy csináld, hogy beállítod, hogy ha a belépésre kattintanak, akkor elküldje neked email-ben a jelszó és a felhasználónév mező tartalmát, ehhez php kell (nagyjából olyan, mint a HTML, csak több mindent tud), és hogy behozza a facebook.com-ot.

notepad++: [link]

host: [link]

ftp (ezzel töltesz fel a hostra): [link]

mailto leírás: [link]

hasznos oldal weblapkészítésről: [link]

Nézz videókat Youtube-on weblapkészítésről, hogy értsd az alapokat, és ne lopd el senkinek a jelszavát üzleti célból, mert úgyis elkapnak.

2012. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 algopirin ***** válasza:
Valahol keresel olyat aki hajlandó neked megoldani a dolgot, elmagyarázni és "kitanítani" az se fog abban biztos lehetsz és kétlem hogy meg is értenéd akár csak az alapjait és ha hiszed ha nem akár sokévnyi tanulással lehet hozzájutni ilyen "tudáshoz", a látom a kódot a fejemben meg 2perc alatt feltöröm a nasat csak a filmekben van, de elképzelhető x ellenszolgáltatásért "megszerzi" neked valaki a kívánt információt, de "kérem meg lécci" elég kevés indok ilyesmihez, jobban jársz ha más megoldást keresel pl. mint az előző is javasolta.
2012. okt. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Köszi a segitségedet :) :) nem fogom ellopni űzletí célra nem
2012. okt. 5. 00:29
 18/31 A kérdező kommentje:
egy kérdés a facebook beléptető oldalt honnan töltsem le?
2012. okt. 5. 00:38
 19/31 anonim ***** válasza:
facebookról, jobb klikk letöltés, csak pár dolgot át kell írnod, amúgy az előbb hülyeséget mondtam, a mailto nem arra való. Nem tudom pontosan, hogy hogy lehetne, elég kezdő vagyok.
2012. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Jobb klikk, mentés másként.
2012. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!