Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám népszerűsíteni a...

Hogy tudnám népszerűsíteni a zenéimet? (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés
Zenéket csinálok, jobban mondva egy népszerű énekesnő dalaiból készítek remaket, remixet és az egész jól sikerülteket feltöltöm soundcloudra és youtubera is. + még facebookon is hírdetem a fan clubokban, de semmi. 1-2 ember, ha megnézi. Miért??
2011. nov. 2. 11:56
 1/2 anonim válasza:
lehet nem érdekli őket. a helyedben megkérném a barátokat-ismerősöket, hogy ők is terjesszék a linkeket :)
2011. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg pötyögd be a linket nekünk, főleg ha nonprofit.

[link] csak hogy lásd kivel van dolgod :D

Egyébként én, aki nem népszerűsítem magam csak saját baráti körben facebookon, egy viszonylag emészthető bloggal, meg néha kulcsszavakra gondolással, egészen ismertnek számítok. Azt láttam egyébként, hogy akik személyesen megszólítottak (gondolom sokunkat egyesével) soundcloudon, azok népszerűből még népszerűbbek lettek. Nem pár perc kitalálni az alaphangvételedet se, amikor szövegelésről volna szó, de alig van ember, aki képtelen lenne igazán jól is csinálni, tehát ha az ismertség a cél...

2011. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!