Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adatvégerehajtás megakadályozá...

Adatvégerehajtás megakadályozása? Hogyan kell ezt értelmezni?

Figyelt kérdés

Feltettem tegnap a számítógépre néhány frissen készült fényképet. Nem tudom megnézni, elküldeni őket, mert az alábbiakat írja ki a gép:


- Adatvégrehajtás megakadályozása,


- A számítógép védelme érdekében a WINDOWS bezárta ezt a programot.


Mit vétettem /akaratlanul/ és mi most a teendőm? Aki tud, kéeem segítsen, de érthető módon, mert nagyon kezdő vagyok!


2009. aug. 3. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Miről tetted fel? Kártyaolvasó, digitális gép-adtakábellel, pentdrive? Amiről feltöltötted, az fertőzött valamivel. Futtasd le az összes viruskeresőt s gépeden (virusirtó, kémprogi irtó). Ha pentdrive volt, akkor könnyen lehet Conficker AE féreg! Én netkávézóból hoztam haza rajta.
2009. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fertőzés. Milyen virusirtó van a gépeden?
2009. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NOD32 volt, de lehet, hogy már lejárt. Digitális gépről tettem fel rá a képeket. Érdekes, a laptopomra is, ott nem volt semmi probléma.
2009. aug. 3. 16:33
 4/5 A kérdező kommentje:
A gépen AVG Antivírus Free van! Lehetséges, hogy nem aktíV, Ezt honna tudhatnám meg?
2009. aug. 3. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Naponta többször frissitenie kell magát a virusirtónak, ha ez nem megy, nem véd. NOD32: főablak, nézd meg, mikori verziót használ. (Ezt mindig jelzi). Ha viszont piros az ikonja a Tálcán, akkor lejárt. Vedd meg a licenszet (www.eset.com rendelés neten: próbaverzióra kérd, olcsóbb, mint boltban). Be kell majd irnod a Felhasználónevet és a jelszót, akkortól 1 évig nem lesz vele gondod.
2009. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!