Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a win7?

Miért szaggat a win7?

Figyelt kérdés

feltettem egy win-7-et a gépemre és szaggat mint az állat

minden driver fent van nem értem hogy mi lehet a baj.

azóta csinálja ezt amióta kicseréltem az ALAPLAPOT .

a másik alaplappal nem csinált ijeneket azon ment a wint normálisan még játszottam is rajta a battlefield 3-mal szal nem tom hogy mi a baj...a régi alaplapom..(MSI MSI 945GCM5-F V2 (FSB 1333) ) az új meg egy GIGABYTE GA EP41 UD3L F6) .....A KONFINGOM..2GHZ DUAL CORE CPU 160GB HDD..1GB 210 NVIDIA VIDEO...2GB RAM


2012. szept. 27. 21:11
 1/2 Komplikato ***** válasza:
Teljesen tiszta szűz windows telepítés volt? nem maradt fent szemét az előző telepítésből?
2012. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem ugy telepítettem hogy betettem a dvd a meghajtóba bootolt a win7 betöltődött formáztam a partíciót aztám töröltem is újjat csináltam és arra rátettem a windowsot szal nem értem miért szaggat enyire lehet nem kompatibilis a 2-dik alaplappal(amugy azért cseréltem ki mert a másikba elégtek a kondik.
2012. szept. 28. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!